День Європи

В рамках школи 9 травня, 6-й рік поспіль відзначають День Європи – як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. Це свято відзначається в нашій країні на державному рівні з 2003 року згідно з Указом Президента “Про День Європи”. Цього року через карантин на КОВІД 19 виховні заходи проводяться дистанційно через соцмережі в онлайн-режимі.
Бережіть себе, і все буде Україна!
https://www.youtube.com/watch?v=NoFS-XH14Oc

Учні та колектив школи щиро вітають ветеранів Великої Вітчизняної війни міста Тячева та всіх громадян України зі світлим і радісним святом Перемоги над фашистськими загарбниками!
Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, затишку та благополуччя.
Мирного неба Вам та Вашим родинам!
https://www.youtube.com/watch?v=UETdyTtt7fE&feature=youtu.be

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників

Протокол № 6

засідання педагогічної ради вчителів

Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

з угорською мовою навчання ім. Шімона Голлоші

від 13.04.2020 р.

Присутніх: 8 чол.

Порядок денний:

  1. Про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу.
  2. Про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу.

 

СЛУХАЛИ:

По-першому питанню директора школи, Павлик Тюнде Іванівну, яка ознайомила вчителів з результатами вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу закладів середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 3 класів закладів загальної середньої освіти (лист результатів додається).

ВИРІШИЛИ:

  1. Погодитися з результатами вибору електронних версій оригінал-макетів

підручників для 7 класу закладів середньої освіти.

СЛУХАЛИ:

По-другому питанню директора школи, Павлик Тюнде Іванівну, яка ознайомила вчителів з результатами вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 7 класів закладів загальної середньої освіти (лист результатів додається).

ВИРІШИЛИ:

  1. Погодитися з результатами вибору електронних версій оригінал-макетів

підручників для 7 класу закладів середньої освіти.

Голова педради:                                             ____________/Т. Павлик

 

   Секретар педради:                                       ____________/Е. Перебійнос/

Додаток 1

Результати вибору

електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів

загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім

електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

 

«Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Гісем О. В., Мартинюк О. О.)

 

«Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Гісем О. В., Мартинюк О. О.)

 

«Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти   (авт. Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.)

 

«Українська мова» підручник для 7 класу з навчанням угорською мовою закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  (авт. Шумицька Г. В., Гнаткович Т. Д., Ківеждій О. В., Лукач А. Ю., Борисова Є. Е.)

 

 

Додаток 2

Результати вибору

електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу закладів

загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім

електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

 

«Українська мова та читання» підручник для 3 класу з навчанням угорською мовою закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах, з аудіосупроводом)  (авт. Криган С. Г., Сергійчук Ю. П.)

 

«Угорська мова та читання» підручник для 3 класу з навчанням угорською мовою закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Лотор-Пердук О. К., Пердук Я. Б.)

 

«Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  (авт. Карпюк О. Д.)

 

«Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Бевз В. Г., Васильєва Д. В.)

 

«Я досліджую світ» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Частина 1 авт. Бібік Н. М., Бондарчук Г. П., Частина 2 авт. Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т.)

 

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.)

 

 

 

Оголошення

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Триває реєстрація для подання заяв на зарахування до перших класів Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання ім. Ш. Голлоші на 2020-2021 навчальний рік.

Для зарахування до школи необхідні документи:

  1. Заява батьків
  2. Копія свідоцтва про народження дитини
  3. Оригінал медичної довідки

 

У зв’язку із дистанційною роботою запис відбувається за допомогою:

Заява в 1 клас

Вчителі, які планують вести 1 класи у 2020-2021 навчальному році, теж готуються до зустрічі з вами.

Бажаємо всім здоров’я та гарного настрою!

В період карантину школярі навчаються за дистанційною формою навчання. Завдання розміщено на сайті у розділі “Дистанційне навчання”

Вшанування Дня пам’яті героїв Небесної Сотні

                 До вшанування Дня пам’яті героїв Небесної Сотні в цьому навчальному році був запланований 20 лютого виховний захід для учнів, який підготував вчитель історії Токач Т.Ю., який провів урок-реквієм, підготував тематичний фільм, а також науково-практичну конференцію. Вчителі української мови підготували декламування літературних творів пам’яті героїв Небесної Сотні. В кінці конференції всі учасники вшанували пам‘ять героїв запалюванням свічок, та відбулася хода пам’яті до міського меморіалу полеглим  Небесної Сотні .

Український визвольний рух — бій під Крутами.

             29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

              Цього року в рамках школи були проведені для учнів виховні заходи.  Вчитель історії Токач Т.Ю. для старшокласників провів урок-реквієм. У шкільній бібліотеці була організована літературна виставка.       

              Учні підготували тематичну стінгазету і виставку плакатів, творів мистецтва та фотоматеріалів.

Свято Різдва 2019

           Різдво Христове – одне з найбільших християнських свят і найбільш улюблене в дітей. Саме вони, щирі і чисті серцем, усією душею радіють народженню Ісуса і прославляють колядками Богонемовля. Учні 3-А класу   разом на чолі з класним керівником Перебійнос Е.Ю. також підготували неймовірне дійство, у якому возвеличили Таїнство Таїнств – коли Бог став людиною.

           І світилися дитячі очі непідробною радістю,  на обличчях іскрилися усмішки і запалювали душі дорослих теплотою і добром. І приходило розуміння того, що це і є справжнє Різдво: коли душі торкається Любов. 

           З Різдвом Христовим! І нехай у наших душах завжди живуть Любов, Доброта і Милосердя.

Присвячення п’ятикласників до молодіжної організації самоврядування «Шімона Голлоші»

                 Одним із завдань педагогічного колективу є створення комфортних умов у школі для реалізації навчально-виховного процесу, який має відбуватися на принципах діалогу між учнем і вчителем. Між суб’єктами навчання та виховання має здійснюватися постійний обмін інформацією. Лише в такому випадку забезпечується результативність освітньої системи. Тому учнівське самоврядування є важливим елементом виховання учнівської молоді. 25 жовтня 2019 року в школі була проведена урочиста лінійка з нагоди присвячення 5-класників до молодіжної організації самоврядування «Шімона Голлоші», що – незалежна, утворена на добровільних засадах організація, створена для задоволення, захисту соціальних, освітніх, духовних та інших спільних потреб, інтересів учнів, а також є складовою частиною системи виховної роботи. На згадку цієї події старшокласники вручили новим членам організації та класним керівникам пам’ятний значок з логотипом школи.

Відзначення річниці угорської революції

              23 жовтня 2019 року учні та вчителі нашої школи відзначили річницю угорської революції, повісивши вінок на пам’ятну дошку революційних подій 1956 року, яка знаходиться на території школи. Біля пам’ятної дошки вчитель історії Томаш Токач коротко ознайомив присутніх із головними подіями революції 1956 року та наголосив на їх важливості в історії угорського народу. Відтак старшокласники взяли участь у нетрадиційному виховному заході, який провели в актовому залі школи. Під час виховного заходу учні переглянули фільм про цікаві факти революційних подій.